15KP75A-TP
MFR.Part #
15KP75A-TP
JLCPCB Part #
C1983912
Description
-55℃~+175℃ 10uA 122V 15kW@10/1000us 75V 83.3V TVS Unidirectional R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS