5KP180A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
5KP180A-TP
JLCPCB Part #
C1983653
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 10uA 180V 200V 292V 5kW TVS Unidirectional R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS