5.0SMLJ14A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
5.0SMLJ14A-TP
JLCPCB Part #
C1983445
Package
SMC(DO-214AB)
Description
14V 15.6V 200uA 216A 23.2V 5kW@10/1000us TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS