SMBJ440A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMBJ440A-TP
JLCPCB Part #
C1983115
Package
SMB(DO-214AA)
Description
1uA 440V 492V 600W 713V 900mA TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS