SMCJ1.5KE250CA-TP
MFR.Part #
SMCJ1.5KE250CA-TP
JLCPCB Part #
C1982763
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 214V 237V 344V 4.4A 5uA Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS