SMCJ1.5KE200CA-TP
MFR.Part #
SMCJ1.5KE200CA-TP
JLCPCB Part #
C1982652
Description
1.5kW@10/1000us 171V 190V 274V 5.5A 5uA Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS