P4KE540CA-TP
Extended
- Manufacturer
- MCC(Micro Commercial Components)
- MFR.Part #
- P4KE540CA-TP
- JLCPCB Part #
- C1979412
- Package
- DO-41
- Description
- -55℃~+175℃ 1uA 400W@8/20us 459V 540mA 567V 740V Bidirectional TVS DO-41 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS