P6KE33A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
P6KE33A-TP
JLCPCB Part #
C1978414
Package
DO-15
Description
-55℃~+175℃ 13.2A 1uA 28V 33V 45.7V 600W TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS