P6KE24CA-TP
MFR.Part #
P6KE24CA-TP
JLCPCB Part #
C1978410
Description
18A 1uA 20.5V 24V 33.2V 600W Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS