5KP13A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
5KP13A-TP
JLCPCB Part #
C1975726
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 10uA 13V 14.4V 21.5V 5kW@8/20us TVS Unidirectional R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS