SMAJ120CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMAJ120CA-TP
JLCPCB Part #
C1974998
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+175℃ 120V 133V 193V 1uA 2.1A 400W@10/1000us Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS