SMBJ22CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMBJ22CA-TP
JLCPCB Part #
C1974982
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+175℃ 16.9A@10/1000us 1uA 22V 26.9V 35.5V 600W@10/1000us Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS