P6KE510CA-TP
MFR.Part #
P6KE510CA-TP
JLCPCB Part #
C1974869
Description
1uA 434V 510V 600W 729V 780mA Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS