P6KE440CA-TP
MFR.Part #
P6KE440CA-TP
JLCPCB Part #
C1974848
Description
-55℃~+175℃ 1uA 376V 440V 600W 686V 880mA Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS