SMF22A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMF22A-TP
JLCPCB Part #
C1974299
Package
SOD-123FL
Description
-65℃~+175℃ 1uA 200W@10/1000us 22V 26.9V 35.5V 5.6A IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS