SMAJ26CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMAJ26CA-TP
JLCPCB Part #
C1973393
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 26V 31.9V 400W@10/1000us 42.1V 9.5A Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS