S29PL127J70TAI133
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
S29PL127J70TAI133
JLCPCB Part #
C19323075
Package
TSOP-56
Description
-40℃~+85℃ 0.2uA 1,000,000 cycles 128Mbit 2.7V~3.6V 20 Years 70MHz TSOP-56 NOR FLASH ROHS