15KP18CA-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
15KP18CA-TP
JLCPCB Part #
C1869392
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 15kW@10/1000us 18V 22.01V 30.9V 485A@10/1000us 5mA Bidirectional TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS