MT160C16T2-BP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
MT160C16T2-BP
Description
-40℃~+130℃ 1.6kV 150mA 2 SCR 3V 400mA - Thyristors (SCR)/Modules ROHS