15KP22A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
15KP22A-TP
JLCPCB Part #
C17533822
Package
R-6
Description
15kW@10/1000us 22V 26.91V 37.1V 404A 500uA TVS Unidirectional R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS