UF4004GP-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
UF4004GP-TP
JLCPCB Part #
C17505200
Package
DO-41
Description
-55℃~+150℃ 1.3V@1A 1A 400V 50ns 5uA@400V DO-41 Switching Diodes ROHS