MT5008A-BP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
MT5008A-BP
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.2V@25A 10uA@800V 500A 50A 800V Three-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS