RUT1005JR130CS
MFR.Part #
RUT1005JR130CS
JLCPCB Part #
C17350949
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130mΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS