RCS0603J753CS
MFR.Part #
RCS0603J753CS
JLCPCB Part #
C17304963
Description
-55℃~+125℃ 50mW 75kΩ Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS