RCS1005F5622CS
MFR.Part #
RCS1005F5622CS
JLCPCB Part #
C4124797
Description
-55℃~+155℃ 56.2kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS