RCS1608F393CS
MFR.Part #
RCS1608F393CS
JLCPCB Part #
C17230199
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS