MT5006A-BP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
MT5006A-BP
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1.2V@25A 10uA@600V 500A 50A 600V Three-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS