0805W8F1740T5E
MFR.Part #
0805W8F1740T5E
JLCPCB Part #
C17494
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 174Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS