181207D2001T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
181207D2001T4E
JLCPCB Part #
C2768384
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 200V 2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS