FXL0630-8R2-M
MFR.Part #
FXL0630-8R2-M
JLCPCB Part #
C167222
Package
SMD,7x6.6mm
Description
5A 60mΩ 6A 8.2uH Molded Inductor ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS