15KP85A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
15KP85A-TP
JLCPCB Part #
C1668109
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 104V 109A@10/1000us 10uA 137V 15kW@10/1000us 85V TVS Unidirectional R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS