5KP45A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
5KP45A-TP
JLCPCB Part #
C1667388
Package
R-6
Description
-55℃~+175℃ 10uA 45V 55.3V 5kW 69A 72.7V TVS Unidirectional R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS