AK3-380C-BP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
AK3-380C-BP
JLCPCB Part #
C1665811
Package
DIO-TH
Description
-55℃~+150℃ 20uA 380V 3kA@8/20us 401V 520V Bidirectional TVS 插件 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS