380LX121M500H052
MFR.Part #
380LX121M500H052
JLCPCB Part #
C3724157
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 1.13A@120Hz 1.382Ω 10mm 120uF 22mm 3000hrs@85℃ 500V 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS