ESMQ161VSN152MP50S
MFR.Part #
ESMQ161VSN152MP50S
JLCPCB Part #
C1607402
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 1500uF 160V 2000hrs@85℃ 22mm 5.595A@50kHz 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS