ESMQ451ELL470MLN3S
MFR.Part #
ESMQ451ELL470MLN3S
JLCPCB Part #
C1602568
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-25℃~+85℃ 16mm 2000hrs@85℃ 31.5mm 396mA@100kHz 450V 47uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS