E92F351VNT272MC65U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E92F351VNT272MC65U
JLCPCB Part #
C3724819
Package
Plugin,D50xL82.5mm
Description
-25℃~+85℃ 25mm 2700uF 350V 5000hrs@85℃ 50mm 82.5mm ±20% 插件,D50xL82.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS