APXD2R5ARA121ME61G
MFR.Part #
APXD2R5ARA121ME61G
JLCPCB Part #
C2162606
Package
SMD,D5xL6.1mm
Description
-55℃~+125℃ 1.45A@100kHz 120uF 2.5V 2000hrs@125℃ 40mΩ 5mm 6.1mm Polymer ±20% SMD,D5xL6.1mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS