ECRF08092R2M501P00
MFR.Part #
ECRF08092R2M501P00
JLCPCB Part #
C157008
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
2.2uF 3.5mm 500V 6000hrs@105℃ 8mm 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS