ECRF08166R8M401P00
MFR.Part #
ECRF08166R8M401P00
JLCPCB Part #
C156803
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
16mm 3.5mm 400V 6.8uF 6000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS