ECLF0812220M101P00
MFR.Part #
ECLF0812220M101P00
JLCPCB Part #
C156585
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
100V 12mm 22uF 3.5mm 3000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS