EKXJ201ELL331ML40S
MFR.Part #
EKXJ201ELL331ML40S
JLCPCB Part #
C1586374
Package
Plugin,D16xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1.425A@120Hz 12000hrs@105℃ 16mm 200V 330uF 40mm 7.5mm ±20% 插件,D16xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS