SMCJ30A-TP
Extended
Manufacturer
MCC(Micro Commercial Components)
MFR.Part #
SMCJ30A-TP
JLCPCB Part #
C1513020
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 30V 31A@10/1000us 36.8V 48.4V 5uA TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS