P6KE33CA-TP
Extended
- Manufacturer
- MCC(Micro Commercial Components)
- MFR.Part #
- P6KE33CA-TP
- JLCPCB Part #
- C1513018
- Package
- DO-15
- Description
- -55℃~+175℃ 13.2A 28.2V 33V 45.7V 5uA 600W Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS