RC-02K4703FT
MFR.Part #
RC-02K4703FT
JLCPCB Part #
C140152
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS