FHW0402UC2N9KST
MFR.Part #
FHW0402UC2N9KST
JLCPCB Part #
C317936
Description
2.9nH 300mΩ 400mA 6GHz 8@250MHz ±10% 0402 Inductors (SMD) ROHS