PPS102J6130510LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
PPS102J6130510LC
JLCPCB Part #
C109902
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+85℃ 1nF 630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS