TC0325B4322T5E
MFR.Part #
TC0325B4322T5E
JLCPCB Part #
C117935
Description
-55℃~+155℃ 167mW 43.2kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS