TC0325D1002T5F
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
TC0325D1002T5F
JLCPCB Part #
C2989345
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS