MP2683K27C2R6LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MP2683K27C2R6LC
JLCPCB Part #
C105850
Package
Plugin,P=10mm
Description
275V 68nF CQC、UL、VDE、ENEC、CSA X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS